Не треба закликати до перемир’я: воно виправдовувало б злочини РФ, – Штайнмаєр.

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр назвав будь-яку пропозицію щодо перемир’я “безрозсудною”. “Бо встановлення припинення вогню в цей момент часу, по суті, виправдовує всю несправедливість, яка вже сталася”, – сказав президент ФРН. За його словами, оскільки російські війська все ще окупують частину України, перемир’я дозволить Москві зберегти свою присутність на цих територіях, всупереч тому, що це є […]

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр назвав будь-яку пропозицію щодо перемир’я “безрозсудною”.

“Бо встановлення припинення вогню в цей момент часу, по суті, виправдовує всю несправедливість, яка вже сталася”, – сказав президент ФРН.

За його словами, оскільки російські війська все ще окупують частину України, перемир’я дозволить Москві зберегти свою присутність на цих територіях, всупереч тому, що це є порушенням міжнародного права.

“Це не може бути метою припинення вогню. Тому, на жаль, я не можу сказати, що бачу якийсь вихід на цей момент”, – додав Штайнмаєр.

Президент ФРН заявив, що з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну німецька політика зазнала серйозного “переосмислення”. За словами Штайнмаєра, уряд і населення Німеччини дійшли розуміння того, що війна в Україні означає, що європейська безпека більше не може бути гарантована.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.