Не можна допустити повернення РФ у G7, поки не буде відновлено територіальну цілісність України, – Зеленський.

Міжнародне співтовариство має перешкоджати поверненню Росії в G7. В інтерв’ю по Skype канадському виданню The Globe and Mail президент України Володимир Зеленський подякував прем’єр-міністру Канади Джастіну Трюдо за те, що він виступив проти ідеї знову прийняти Росію в G7. “Джастін Трюдо заявив 1 червня, що у Росії немає шансів повернутися в G7 до повного відновлення […]

Міжнародне співтовариство має перешкоджати поверненню Росії в G7.

В інтерв’ю по Skype канадському виданню The Globe and Mail президент України Володимир Зеленський подякував прем’єр-міністру Канади Джастіну Трюдо за те, що він виступив проти ідеї знову прийняти Росію в G7.

“Джастін Трюдо заявив 1 червня, що у Росії немає шансів повернутися в G7 до повного відновлення територіальної цілісності України, і ми вдячні за цю підтримку. І я маю сказати, що не буде жодного рішення, якщо світ не чинитиме тиск на Росію в цьому питанні”, – зазначив Зеленський.

За словами Зеленського, Україні в пошуку миру з Росією, що є “найскладнішим і заплутаним” завданням, потрібні її міжнародні союзники, щоб твердо триматися під час цих переговорів.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп 30 травня заявив, що як президент головуючої в G7 країни має намір провести саміт лідерів “Групи семи” у вересні і запросити на нього Росію. Канада, Велика Британія, Німеччина і ЄС висловилися проти такої ініціативи, однак Трамп не відмовився від ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *