​​НАЗК закликає уряд не призначати міністра Чернишова очільником “Нафтогазу”.

Призначення міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова керівником НАК “Нафтогаз України” є незаконним, оскільки порушує закон “Про запобігання корупції”. Про це йдеться у листі очільника Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Новікова прем’єр-міністру Денису Шмигалю. За його словами, Кабінет міністрів, членом якого є Чернишов, виконує впродовж тривалого часу функції загальних зборів “Нафтогазу” та […]

Призначення міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова керівником НАК “Нафтогаз України” є незаконним, оскільки порушує закон “Про запобігання корупції”.

Про це йдеться у листі очільника Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Новікова прем’єр-міністру Денису Шмигалю.

За його словами, Кабінет міністрів, членом якого є Чернишов, виконує впродовж тривалого часу функції загальних зборів “Нафтогазу” та наглядової ради компанії.

Водночас норми закону “Про запобігання корупції” прямо забороняють чиновникам і держслужбовцям влаштовуватися на роботу в юридичні особи, якщо ці компанії підпадали під їхній контроль або нагляд. Заборона діє протягом року з моменту припинення ним функцій держави.

“Таким чином, призначення будь-якого з членів Кабінету міністрів до НАК “Нафтогаз України” за вказаних обставин є незаконним”, – йдеться в листі.

Чернишова Кабмін може призначити керівником “Нафтогазу”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.