НАЗК внесло австрійську групу Raiffeisen до списку спонсорів війни .

Банківська групау Raiffeisen Bank International потрапила до переліку міжнародних спонсорів війни за продовження роботи банку в Росії та офіційне визнання так званих “ДНР” та “ЛНР” через своє представництво в РФ. “Банк на 200% скористався санкціями, що призвели до виходу з російського ринку його конкурентів. Так, до російського бюджету в 2022 році банк заплатив у 4,8 раза […]

Банківська групау Raiffeisen Bank International потрапила до переліку міжнародних спонсорів війни за продовження роботи банку в Росії та офіційне визнання так званих “ДНР” та “ЛНР” через своє представництво в РФ.

“Банк на 200% скористався санкціями, що призвели до виходу з російського ринку його конкурентів. Так, до російського бюджету в 2022 році банк заплатив у 4,8 раза більше, ніж за весь довоєнний рік. Російський підрозділ Raiffeisen Bank сплатив до бюджету РФ 559 млн євро. Це дорівнює вартості близько 95 ракет “Калібр”, якими держава-терорист регулярно обстрілює мирні українські міста”, – повідомили в НАЗК. 

Раніше НАЗК внесло компанію Metro Cash&Carry до переліку міжнародних спонсорів війни.

До списку міжнародних спонсорів війни НАЗК також включило компанії Procter&Gamble, OpenWay Group, Danieli, TMS Tankers Ltd., Minerva Marine Inc., Thenamaris Ships Management, Delta Tankers Ltd., Dynacom Tankers Management Ltd., Leroy Merlin, ComNav Technology, Mondi Group/Mondi PLC, eKassir, Liberian International Ship & Corporate Registry, Auchan Holding та Bonduelle.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.