Національна служба здоров’я заявила на кропивницький онкоцентр в поліцію.

Національна служба здоров’я України протягом останнього місяця відправила Національної поліції шість звернень з приводу вимагання грошей у пацієнтів в лікарнях. Серед скаржників і пацієнт з Кіровоградської області, який заявив, що платив за діагностику в Українському центрі томотерапії, куди його направили в онкоцентрі.Про НЗСУ повідомила у відповіді на інформаційний запит “Лівому берегу”. Також скаржились пацієнти з Києві, Одеської, […]

Національна служба здоров’я України протягом останнього місяця відправила Національної поліції шість звернень з приводу вимагання грошей у пацієнтів в лікарнях.

Серед скаржників і пацієнт з Кіровоградської області, який заявив, що платив за діагностику в Українському центрі томотерапії, куди його направили в онкоцентрі.Про НЗСУ повідомила у відповіді на інформаційний запит “Лівому берегу”.

Також скаржились пацієнти з Києві, Одеської, Сумської та Чернігівської областей.

Нагадаємо, очільник Кіровоградського обласного онкоцентру Костянтин Яриніч один із найбільш ймовірних кандидатів на посаду нового керівника Національної служби здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.