Нацбанк ліквідує”Айбокс Банк”мережа терміналів iBOX не працює.

Національний банк ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію АТ “Айбокс Банк”. Підставою для ліквідації Нацбанк вказує систематичне порушення банком вимог законодавства про протидію відмиванню доходів, зокрема, обслуговування клієнтів, які проводили турніри зі спортивного покеру. Через відкликання ліцензії “Айбокс Банку” на працює мережа терміналів iBox. Послуги поповнення карток та інші сервіси на сайті iBox […]

Національний банк ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію АТ “Айбокс Банк”.

Підставою для ліквідації Нацбанк вказує систематичне порушення банком вимог законодавства про протидію відмиванню доходів, зокрема, обслуговування клієнтів, які проводили турніри зі спортивного покеру.

Через відкликання ліцензії “Айбокс Банку” на працює мережа терміналів iBox. Послуги поповнення карток та інші сервіси на сайті iBox також тимчасово не працюють. Втім, термінали оформлені на окрему компанію і можуть відновити роботу, якщо укладуть угоду з іншим банком.

Раніше перший заступник керівника Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ярослав Железняк заявляв про причетність “Айбокс Банку” та “Укргазбанку” до схем виведення у тінь гральним бізнесом близько 10 мільярдів гривень обороту на рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.