НАТО визнало шпигунами і позбавило акредитації 8 членів представництва Росії .

У НАТО прийняли рішення позбавити акредитації вісьмох членів російської місії при альянсі, які є “неоголошеними співробітниками російської розвідки”. Як повідомляє Голос Америки, про це заявив 6 жовтня офіційний представник альянсу. “Ми також можемо підтвердити, що ми скоротили кількість позицій при НАТО, на які може розраховувати Російська Федерація, до 10”, – сказало джерело. “Політика НАТО щодо Росії […]

У НАТО прийняли рішення позбавити акредитації вісьмох членів російської місії при альянсі, які є “неоголошеними співробітниками російської розвідки”.

Як повідомляє Голос Америки, про це заявив 6 жовтня офіційний представник альянсу.

“Ми також можемо підтвердити, що ми скоротили кількість позицій при НАТО, на які може розраховувати Російська Федерація, до 10”, – сказало джерело.

“Політика НАТО щодо Росії залишається послідовною. Ми посилили стримування і захист у відповідь на агресивні дії Росії, і водночас ми залишаємося відкритими для конструктивного діалогу”, – додав він.

Високопоставлений російський депутат Леонід Слуцький заявив, що Москва вживе заходів у відповідь на рішення НАТО, повідомляє інформагентство “Інтерфакс”.

Слуцький, який очолює Комітет з міжнародних справ Держдуми РФ, заявив, що заходи у відповідь не обов’язково будуть симетричними. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *