НАТО вичерпав більшу частину запасів зброї, необхідно наростити виробництво та продовжити підтримку України, – Столтенберг.

Альянс має підготуватися до “довгого шляху” в Україні. НАТО необхідно активізувати свій військовий потенціал, щоб підтримувати Україну у довгостроковій перспективі. Столтенберг сказав, що НАТО необхідно працювати з промисловістю, щоб наростити виробництво та продовжити підтримку України. Він також сказав, що країни Альянсу мають бути готові заплатити певну ціну, щоб зміцнити обороноздатність України – це можуть бути […]

Альянс має підготуватися до “довгого шляху” в Україні. НАТО необхідно активізувати свій військовий потенціал, щоб підтримувати Україну у довгостроковій перспективі.

Столтенберг сказав, що НАТО необхідно працювати з промисловістю, щоб наростити виробництво та продовжити підтримку України. Він також сказав, що країни Альянсу мають бути готові заплатити певну ціну, щоб зміцнити обороноздатність України – це можуть бути підвищені ціни на енергоносії та інші економічні наслідки.

“Ми маємо пам’ятати: ціна, яку ми платимо, вимірюється грошима, а ціна, яку платить Україна, вимірюється життям, кров’ю – щодня, і ми зобов’язані їх підтримувати”, – додав генсек НАТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.