НАТО боронитиме Литву в разі нападу Росії, – Столтенберг.

​​ “Я переконаний, що Москва, президент Путін, розуміє наші гарантії колективної безпеки, розуміє наслідки нападу на країну-союзника НАТО. Це викличе відповідь усього Альянсу, як і зміцнить необхідність збільшення нашої присутності. Тому це мій основний меседж: ми будемо обороняти. І надсилаючи чітко цей меседж, ми, власне, запобігаємо нападу”, – заявив Столтенберг, коментуючи питання про те, якою […]

​​

“Я переконаний, що Москва, президент Путін, розуміє наші гарантії колективної безпеки, розуміє наслідки нападу на країну-союзника НАТО. Це викличе відповідь усього Альянсу, як і зміцнить необхідність збільшення нашої присутності. Тому це мій основний меседж: ми будемо обороняти. І надсилаючи чітко цей меседж, ми, власне, запобігаємо нападу”, – заявив Столтенберг, коментуючи питання про те, якою буде відповідь НАТО у разі нападу Росії на одну з країн Балтії через ситуацію навколо Калінінграда.

За його словами, НАТО забезпечує надійне стримування, і “метою цього переконливого стримування є не провокування, а запобігання конфлікту” – “щоб Росія чи якийсь інший потенційний противник не атакував країну-союзника НАТО”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.