Наступні президентські чи парламентські вибори навряд чи будуть можливими в онлайн-форматі, – Мінцифри .

У Міністерстві цифрової трансформації оцінили, наскільки реальним є проведення онлайн-голосування на наступних президентських виборах. На їх думку, говорити про всеукраїнський онлайн формат поки зарано. Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів керівник з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік. “Це доволі складний і тернистий шлях. З виборами не можна дати в штангу. Навіть в Естонії, […]

У Міністерстві цифрової трансформації оцінили, наскільки реальним є проведення онлайн-голосування на наступних президентських виборах. На їх думку, говорити про всеукраїнський онлайн формат поки зарано.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів керівник з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік.

“Це доволі складний і тернистий шлях. З виборами не можна дати в штангу. Навіть в Естонії, яка доволі давно практикує електронний формат виборів, вони проходять паралельно в офлайні, і навіть більше в офлайні. Тому сказати, що наступні президентські чи парламентські вибори у нас будуть в онлайні – я не можу”, – пояснив він.

За словами Баніка, в Україні мож бути створена якась окрема пілотна дільниця, щоб протестувати шлях, яким рухається багато країн.

“Але сказати, що ми на цьому шляху і вже через пару років до цього дійдемо – поки цього нема”, – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.