​​ Наступально-ударних угруповань для нападу на Україну армія РФ не сформувала, – Резніков.

“У військових є певні маркери, по яких оцінюється там органи управління, тилові, озброєння, кількість… Станом на 14 лютого 2022 року, в жодному місці, користуючись даними не тільки української розвідки, а й даними від партнерів, не створено наступально-ударних угруповань. Тому, щоб навіть у разі ухвалення рішення в Кремлі атакувати Україну, їм потрібен час на формування такого […]

“У військових є певні маркери, по яких оцінюється там органи управління, тилові, озброєння, кількість… Станом на 14 лютого 2022 року, в жодному місці, користуючись даними не тільки української розвідки, а й даними від партнерів, не створено наступально-ударних угруповань. Тому, щоб навіть у разі ухвалення рішення в Кремлі атакувати Україну, їм потрібен час на формування такого угрупування і ми це побачимо”, – пояснив міністр оборони Олексій Резніков.

В той же час кореспондент BuzzFeed News Кристофер Міллер опублікував нові супутникові знімки.

За його словами, Росія продовжує нарощувати свої війська впродовж останніх 48 годин. Зокрема, посилення військової активності помічено в Білорусі, окупованому Криму та західній частині РФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.