Населення буде забезпечене газом до кінця опалювального сезону без права відключення, – секретар РНБО Данілов.

Рада національної безпеки та оборони доручила Кабінету Міністрів забезпечити безперебійні поставки газу побутовим споживачам до кінця опалювального сезону. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов. “Кабінету Міністрів у триденний термін доручено вжити вичерпних заходів щодо безперебійного, без права відключення від газу побутових споживачів, бюджетних, релігійних організацій, підприємств теплопостачання, комунальних неприбуткових підприємств”¸ – сказав Данілов на […]

Рада національної безпеки та оборони доручила Кабінету Міністрів забезпечити безперебійні поставки газу побутовим споживачам до кінця опалювального сезону.

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

“Кабінету Міністрів у триденний термін доручено вжити вичерпних заходів щодо безперебійного, без права відключення від газу побутових споживачів, бюджетних, релігійних організацій, підприємств теплопостачання, комунальних неприбуткових підприємств”¸ – сказав Данілов на брифінгу за результатами засідання РНБО.

За його словами, заборона відключення згаданих споживачів буде впроваджена згідно зі ст.11 закону про ринок природного газу до завершення опалювального сезону 2021/22.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.