Нардепи планують провести позачергове засідання, щоб розглянути питання звільнення Ситника, вже почався збір підписів.

Нардепи планують провести позачергове засідання, щоб розглянути питання звільнення Ситника, вже почався збір підписів. про це на сторінці в мережі Facebook повідомив глава ЦПК Віталій Шабунін. “Народні депутати почали збір підписів на проведення позачергової сесії для звільнення Ситника. Процес координує народний депутат Артем Дмитрук: саме він отримав у спікера підписні листи”, – йдеться в повідомленні. За словами […]

Нардепи планують провести позачергове засідання, щоб розглянути питання звільнення Ситника, вже почався збір підписів.

про це на сторінці в мережі Facebook повідомив глава ЦПК Віталій Шабунін.

“Народні депутати почали збір підписів на проведення позачергової сесії для звільнення Ситника. Процес координує народний депутат Артем Дмитрук: саме він отримав у спікера підписні листи”, – йдеться в повідомленні.

За словами Шабуніна, “робити таке під час візиту в Україну Президента Європейської Ради – це свідомо руйнувати відносини України з ЄС”.

“До речі, якраз завтра Президент ЄС Шарль Мішель зустрічається з Ситником, а вже в четвер Рада буде зносити останнього з політичних мотивів. А ще депутатам брешуть, що західні союзники і МВФ все це погодили. Не погоджували. І не могли погодити, тому що це пряме порушення, наприклад, підписаного Зеленським Меморандуму з МВФ. … Але без Зеленського і позачергова сесія, і тим більше таке голосування – просто неможливі”, – підкреслив глава ЦПК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.