Нардепу вперше повідомлено про підозру за “кнопкодавство” у Раді.

Офіс генпрокурора повідомив про підозру народному депутату України за “кнопкодавство” на пленарному засіданні Верховної Ради. Це перший випадок притягнення до відповідальності за “кнопкодавство”. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила керівник Офісу генпрокурора Ірина Венедіктова. “Це перший у нашій практиці випадок притягнення до відповідальності за ст. 364-2 Кримінального кодексу України. Нардеп під час розгляду поправок до […]

Офіс генпрокурора повідомив про підозру народному депутату України за “кнопкодавство” на пленарному засіданні Верховної Ради. Це перший випадок притягнення до відповідальності за “кнопкодавство”.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила керівник Офісу генпрокурора Ірина Венедіктова.

“Це перший у нашій практиці випадок притягнення до відповідальності за ст. 364-2 Кримінального кодексу України. Нардеп під час розгляду поправок до законопроєкту щодо обігу земель сільськогосподарського призначення неодноразово здійснював неособисте голосування з використанням персональної картки колеги”, – повідомила Венедіктова

За її словами, народний депутат викликався в Офіс генпрокурора на 11 лютого для вручення повідомлення про підозру, однак не з’явився і про причини неявки .

Письмове повідомлення про підозру направлено до апарату Верховної Ради, за місцем проживання парламентарія, на його електронну пошту.

“Кримінальна відповідальність за “кнопкодавство” – важливий запобіжник, яким необхідно активно користуватися. Закони повинні прийматися без порушення закону”, – підкреслила генпрокурор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.