Нардеп “Слуги народу” Микола Тищенко заявив, що продав усі свої ресторани, коли вирішив піти в політику.

Про це Тищенко заявив в інтерв’ю “Сьогодні”. “Мої політичні опоненти і заздрісники роздули скандал про те, що мій ресторан “Велюр” під час карантину працює. Але я з 2018 року готувався до політики і продав свій бізнес. Усі свої ресторани. Там тепер інші власники. Я сьогодні де-факто і де-юре до цих ресторанів не маю жодного стосунку. Інша справа, […]

Про це Тищенко заявив в інтерв’ю “Сьогодні”.

“Мої політичні опоненти і заздрісники роздули скандал про те, що мій ресторан “Велюр” під час карантину працює. Але я з 2018 року готувався до політики і продав свій бізнес. Усі свої ресторани. Там тепер інші власники. Я сьогодні де-факто і де-юре до цих ресторанів не маю жодного стосунку. Інша справа, що моє обличчя є брендом, який пов’язаний із цими підприємствами”, – сказав парламентар.

За словами Тищенка, “за 25 років роботи в ресторанному бізнесі все не підчистити”.

“Я ні через що виправдовуватися не хочу, втомився. Все це політичне переслідування і війни проти мене інших політиків. Але я все одно не засмучуюсь. І кожному з опонентів пропоную надіти кімоно і вийти зі мною на чесний бій. Але поки що ніхто не хоче надягати кімоно…”, – підсумував нардеп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.