Намети під Офісом президента.

Під будівлею Офісу президента на вулиці Банковій у Києві протестувальники – учасники бойових дій на сході України, які водночас є вимушено переміщеними особами – встановили вже п’ять наметів. Про це повідомив голова “Громадського Рух учасників АТО та громадян з тимчасово окупованої територій” В’ячеслав Серпокрилов на своїй сторінці у Facebook. “Нас стає більше! Під Офісом президента України […]

Під будівлею Офісу президента на вулиці Банковій у Києві протестувальники – учасники бойових дій на сході України, які водночас є вимушено переміщеними особами – встановили вже п’ять наметів.

Про це повідомив голова “Громадського Рух учасників АТО та громадян з тимчасово окупованої територій” В’ячеслав Серпокрилов на своїй сторінці у Facebook.

“Нас стає більше! Під Офісом президента України встановлено вже п’ять палаток “, – написав він.

Вранці у понеділок Серпокрилов повідомив, що активісти чекають на зустріч з президентом Володимиром Зеленським.

Пікетувальники вимагають фінансування в повному обсязі постанови Кабміну про забезпечення житлом ветеранів АТО, чиї домівки залишилися на нинішній території ОРДЛО.

Йдеться про ухвалену у квітні 2018 року постанову Кабінету міністрів №280, що регулює питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.