НАК “Нафтогаз України” працює над розробкою та впровадженням трирічного тарифного плану на газ для побутових споживачів.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час “години запитань до уряду” в Раді в п’ятницю. Він нагадав, що з травня постачальники газу запропонували домогосподарствам річні тарифи, зокрема, ГК “Нафтогаз України” встановила ціну газу в межах річної пропозиції для населення – 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без доставки). “Нафтогаз” працює над іншими продуктами, наприклад, […]

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час “години запитань до уряду” в Раді в п’ятницю.

Він нагадав, що з травня постачальники газу запропонували домогосподарствам річні тарифи, зокрема, ГК “Нафтогаз України” встановила ціну газу в межах річної пропозиції для населення – 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без доставки).

“Нафтогаз” працює над іншими продуктами, наприклад, над трирічним продуктом, який може мати ще кращі умови, більш фіксовану і зрозумілу ціну для населення. Але також є на вибір і продукт на один місяць, і люди можуть обирати для себе різні варіанти, намагатися самостійно керувати витратами своїх домогосподарств”, – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.