Найбільший український виробник солі зупинив роботу.

В Донецькій області через російську військову агресію понад місяць тому зупинилося найбільше в Європі підприємство з видобутку солі – ДП “Артемсіль”. “Підприємство не працює, простоює, згідно з наказом, до невизначеного часу. Обстріли постійні, частково зруйнована адміністративна будівля. Були прямі влучання в рудники, матеріальний склад. Виробничий процес неможливий”, – повідомив в.о. директора “Артемсолі” Віктор Юрін. Він […]

В Донецькій області через російську військову агресію понад місяць тому зупинилося найбільше в Європі підприємство з видобутку солі – ДП “Артемсіль”.

“Підприємство не працює, простоює, згідно з наказом, до невизначеного часу. Обстріли постійні, частково зруйнована адміністративна будівля. Були прямі влучання в рудники, матеріальний склад. Виробничий процес неможливий”, – повідомив в.о. директора “Артемсолі” Віктор Юрін.

Він додав, що більшість мешканців Соледара, співробітників ДП “Артемсіль” вже евакуювались. За словами Юріна, підприємство зупинили ще у квітні через неможливість вивозити залізницею готову продукцію з Соледара.

Через зупинку підприємства Україні доведеться ввозити більше солі з-за кордону. Юрін додав, що зупинку ДП “Артемсіль” відчують на собі й споживачі за кордоном. “Ми були найбільшим підприємством з видобутку солі у Європі. Серед наших постійних клієнтів – Угорщина, Польща, Грузія, Молдова, Азербайджан, Румунія”, – стверджує Юрін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.