НАБУ і САП вручили підозру заступникові голови ОП Татарову .

НАБУ і САП вручили підозру заступникові голови ОП Татарову . Детективи НАБУ і прокурори САП вручили підозру заступнику голови Офісу президента Олегу Татарову у справі про заволодіння майном Нацгвардії. Про це повідомляє  пресслужба НАБУ. “НАБУ і САП повідомили заступнику голови Офісу президента України про підозру в причетності до надання неправомірної вигоди за забезпечення видачі недостовірного письмового висновку […]

НАБУ і САП вручили підозру заступникові голови ОП Татарову .

Детективи НАБУ і прокурори САП вручили підозру заступнику голови Офісу президента Олегу Татарову у справі про заволодіння майном Нацгвардії.

Про це повідомляє  пресслужба НАБУ.

“НАБУ і САП повідомили заступнику голови Офісу президента України про підозру в причетності до надання неправомірної вигоди за забезпечення видачі недостовірного письмового висновку судового експерта у справі про заволодіння 81 млн грн Нацгвардії. Він є третім підозрюваним у скоєнні вказаного злочину”, – сказано в повідомленні НАБУ.

Про підозру повідомлено в порядку ст.278 КПК України.

Слідство вважає, що згадана особа, в минулому – топчиновник державної компанії “Укрбуд” – може бути причетним до надання неправомірної вигоди за забезпечення видачі недостовірного письмового висновку судового експерта у справі про заволодіння 81 млн грн Національної гвардії України.

“Заступник голови Офісу президента України є третім підозрюваним у скоєнні цього злочину. Крім нього у справі підозрюють заступника директора Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України (ч.3 ст.368 КК України) і колишнього народного депутата, екскінцевого бенефіціарного власника ТОВ “Укрбуд Девелопмент” (ч.3 ст.369 КК України)”, – підкреслює НАБУ.

Раніше повідомлялося, що в.о. глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Грищук підписав підозру заступникові голови Офісу президента Олегу Татарову.

За версією слідства, ГУ Нацгвардії України і компанія-забудовник “Укрбуд”, що належить екснардепу, уклали угоду, за якою на території колишньої військової частини мали побудувати житловий комплекс. За це Нацгвардія повинна була отримати там 50 квартир і 30 паркомісць. Однак, у 2016-2017 роках сторони уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовилася від квартир і паркомісць на Печерську в обмін на 65 квартир у будинку на околиці Києва. Як потім встановила проведена експертиза, вартість квартир на околиці на 81 635 448 грн менша від тієї, в яку оцінили квартири на Печерську. У справі проходять чотири особи.

2 грудня ВАКС заарештував подільника Татарова Дубоноса з можливістю виходу під 1 млн грн застави. Однак операцію НАБУ із затримання Татарова зірвано: Венедіктова відсторонила від справи всіх прокурорів САП. У НАБУ заявили, що Офіс Генпрокурора перешкоджає притягненню до відповідальності винних у справі Нацгвардії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.