Набрав чинності закон, який дозволяє списати заборгованість підприємців зі сплати ЄСВ.

Набрав чинності закон, який дозволяє списати заборгованість підприємців зі сплати ЄСВ. Днями набрав чинності закон, який дозволяє списати заборгованість підприємців зі сплати єдиного соціального внеску за 2017-2020 роки, якщо вони не отримували дохід. Як це відбувається роз’яснює головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Як було раніше? З 2017 року фізичні особи-підприємці нв загальній […]

Набрав чинності закон, який дозволяє списати заборгованість підприємців зі сплати ЄСВ.

Днями набрав чинності закон, який дозволяє списати заборгованість підприємців зі сплати єдиного соціального внеску за 2017-2020 роки, якщо вони не отримували дохід.

Як це відбувається роз’яснює головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області

Як було раніше?

З 2017 року фізичні особи-підприємці нв загальній системі оподаткування повинні були обов’язково сплачувати єдиний соціальний внесок, незалежно від того, чи отримано таким дохід.

Відтепер прикінцевими положеннями Закону України від 13.05.2020 № 592-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» передбачено списання за заявою платника несплачених станом 3 червня 2020 сум боргу по ЄСВ за період з 01.01.2017 по 03.06.2020.

Нараховані та сплачені або стягнуті за зазначений період суми недоїмки, штрафи та пеня не підлягають поверненню.

Куди звертатись?

З питань обчислення і списання ЄСВ, погашення існуючої заборгованості, припинення підприємницької діяльності тощо звертатись до органів Державної податкової служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *