На планшети поліції встановили програми для зчитування COVID-сертифікатів .

Національна поліція України вже встановила на планшети правоохоронців відповідне програмне забезпечення, яке дозволяє зчитувати QR-код із міжнародних і внутрішніх сертифікатів про вакцинацію. “На сьогодні Національна поліція вже встановила на планшети поліцейських відповідне програмне забезпечення, яке дозволяє зчитувати QR-код з міжнародних та внутрішніх сертифікатів про вакцинацію”, – йдеться в повідомленні Управління комунікації Національної поліції України. Глава Національної […]

Національна поліція України вже встановила на планшети правоохоронців відповідне програмне забезпечення, яке дозволяє зчитувати QR-код із міжнародних і внутрішніх сертифікатів про вакцинацію.

“На сьогодні Національна поліція вже встановила на планшети поліцейських відповідне програмне забезпечення, яке дозволяє зчитувати QR-код з міжнародних та внутрішніх сертифікатів про вакцинацію”, – йдеться в повідомленні Управління комунікації Національної поліції України.

Глава Національної поліції України (НПУ) Ігор Клименко зазначив, що уряд, розуміючи, що бізнес, який платить громадянам зарплату і наповнює бюджет держави, має працювати, встановив можливість їхньої роботи навіть у червоній зоні. “Обов’язковою умовою такої роботи є також підтвердження клієнтами і персоналом своєї COVID-безпеки”, – сказав він.

“Ми маємо чітко розуміти відповідальних громадян. Наприклад, керівників автотранспортних підприємств або фірм, які здійснюють перевезення наших громадян, організаторів спортивних заходів, безпосередньо тих осіб, які несуть відповідальність як адміністративну, так і часом кримінальну, зокрема за недотримання епідеміологічних норм”, – повідомив Клименко.

Він нагадав, що уряд із 21 жовтня встановив нові обмеження для міжрегіональних пасажирських перевезень, а саме – зобов’язав водіїв і пасажирів підтверджувати свою COVID-безпеку, і тому кожен учасник таких перевезень має пред’явити сертифікат вакцинації або ПЛР-тест, який діє 72 години.

Уточнюється, що завданням поліції, серед іншого, є проведення належним чином роз’яснювальної роботи серед перевізників про необхідність дотримання карантинних вимог, а також роз’яснення щодо відповідальності громадян та перевізників у разі порушення протиепідемічного законодавства. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.