На місцевих виборах ми хочемо продовжити наше політичне цунамі, але не відкидаємо побічних ефектів, – “слуга народу” Арахамія.

Кандидати на посади міських голів не потребують партійної підтримки. Про це глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія сказав в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”. “Ми сповідуємо такий комбінований підхід: на виборах до місцевих рад люди йдуть від партій, а мери повинні мати можливість йти на вибори самовисуванцями”, – сказав Арахамія. Він наголосив, що право балотуватися на виборах […]

Кандидати на посади міських голів не потребують партійної підтримки.

Про це глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія сказав в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Ми сповідуємо такий комбінований підхід: на виборах до місцевих рад люди йдуть від партій, а мери повинні мати можливість йти на вибори самовисуванцями”, – сказав Арахамія.

Він наголосив, що право балотуватися на виборах мусить мати кожен громадянин України.

“Партія називається “Слуга народу” і ми не можемо будувати жодних бар’єрів. Ми хотіли б, щоб будь-який представник народу міг абсолютно безбар’єрно брати участь у місцевих виборах … І щодо мерів – та сама ситуація”, – зазначив Арахамія.

За словами голови фракції, необхідним є перезавантаження політичної системи і в цьому важливу роль мають відіграти місцеві вибори.

“Ми хочемо на місцевих виборах продовжити наше політичне цунамі … Ми маємо перезавантажити політичну систему. Будуть від цього побічні ефекти? Звичайно ж будуть. Але це потрібно зробити”, – наголосив Арахамія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *