На Кропивничинні зафіксували найвищу вартість оренди 1 га державних земель сільськогосподарських угідь.

Про це заявила заступник директора Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки”, д.е.н. Ольга Ходаківська. За результатами досліджень науковців Інституту аграрної економіки, найвища вартість оренди одного гектара сільськогосподарських угідь державної власності зафіксована на Кропивниччині – 8,4 тис. грн, а найнижча – 0,9 тис. грн – на Закарпатті. За її даними, за І півріччя 2019 року середня […]

Про це заявила заступник директора Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки”, д.е.н. Ольга Ходаківська.

За результатами досліджень науковців Інституту аграрної економіки, найвища вартість оренди одного гектара сільськогосподарських угідь державної власності зафіксована на Кропивниччині – 8,4 тис. грн, а найнижча – 0,9 тис. грн – на Закарпатті.

За її даними, за І півріччя 2019 року середня вартість гектара оренди, досягнута на електронних земельних торгах (аукціонах), склала по Україні 4,4 тис. грн або 26,6% від нормативної грошової оцінки (НГО). У центральному регіоні окрім Кропивниччини, найбільше за право оренди державних земель платили на Полтавщині (7,5 тис. грн), Вінниччині (7,3 тис. грн) та Черкащині (5,4 тис. грн). На Хмельниччині вартість оренди одного гектара сільгоспугідь державної власності виявилася на рівні середньої по країні – 4,4 тис. грн. Найдешевшим у регіоні стало право оренди сільгоспземель на Дніпропетровщині – 2,4 тис. грн/га.
Але актівисти ГО ” Народне Коло” стверджують інакше читайте тут

"Новий курс "…. або меценатство одного " агробізнесмена "Скільки коштує оренда землі сільськогосподарського…

Опубліковано ГО "Народне Коло" Понеділок, 30 вересня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.