На Кропивниччині на отриманні неправомірної вигоди викрито працівника патрульної поліції.

За даними слідства, поліціянт вимагав п’ять тисяч грн На Кропивниччині на отриманні неправомірної вигоди викрито працівника патрульної поліції. 21 жовтня за процесуального керівництва прокуратури області за участі співробітників Державного бюро розслідувань, Служби безпеки та відділу внутрішньої безпеки Нацполіції викрито інспектора патрульної поліції на отриманні п’яти тисяч грн неправомірної вигоди. Правоохоронними органами встановлено, що працівник поліції вимагав […]

За даними слідства, поліціянт вимагав п’ять тисяч грн

На Кропивниччині на отриманні неправомірної вигоди викрито працівника патрульної поліції. 21 жовтня за процесуального керівництва прокуратури області за участі співробітників Державного бюро розслідувань, Служби безпеки та відділу внутрішньої безпеки Нацполіції викрито інспектора патрульної поліції на отриманні п’яти тисяч грн неправомірної вигоди.

Правоохоронними органами встановлено, що працівник поліції вимагав та отримав від жителя обласного центру цю суму за непритягнення до адміністративної відповідальності.

Патрульного затримано та вирішується питання щодо оголошення йому підозри, а також обрання міри запобіжного заходу. Попередня правова кваліфікація ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Триває слідство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *