На Кіровоградщині вилучили понад 2 тонни підробленої горілки та сигарет вартістю мільйон гривень.

На Кіровоградщині припинено незаконну діяльність групи, яка розповсюджували неякісний алкоголь. Про це повідомили у прокуратурі області. Слідством встановлено, що група розгорнула свою незаконну діяльність з виготовлення та реалізації підакцизних товарів на території Кропивницького та трьох районних центрів Кіровоградщини, а також сусіднього обласного центру. Незважаючи на методи конспірації, діяльність спритних ділків вдалося викрити та припинити. Під час […]

На Кіровоградщині припинено незаконну діяльність групи, яка розповсюджували неякісний алкоголь. Про це повідомили у прокуратурі області.

Слідством встановлено, що група розгорнула свою незаконну діяльність з виготовлення та реалізації підакцизних товарів на території Кропивницького та трьох районних центрів Кіровоградщини, а також сусіднього обласного центру.

Незважаючи на методи конспірації, діяльність спритних ділків вдалося викрити та припинити.

Під час проведення санкціонованих обшуків вилучено підакцизну продукцію на загальну суму понад мільйон гривень. Зокрема, з незаконного обігу вилучено понад 2.4 тонни підакцизних товарів, у тому числі 2000 літрів водно-горілчаної суміші, та 360 пачок цигарок.

Завдяки злагодженій співпраці правоохоронців вдалося попередити потрапляння неякісної продукції до споживачів.

На даний час триває досудове розслідування. Вирішується питання щодо оголошення підозри причетним до скоєння цього кримінального правопорушення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *