На Кіровоградщині введуть додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, щоб запобігти поширенню коронавірусу.

Відповідне розпорядження голова ОДА Андрій Балонь підписав учора, 30 березня. Зокрема в документі йдеться про встановлення контрольно-пропускних пунктів на в’їздах і виїздах з міста Кропивницький, а також Долинського та Олександрівського районів. «На карантинних блок-постах буде проводитись температурний скринінг. У разі необхідності залучатимуться епідбригади, які обстежуватимуть громадян із ознаками коронавірусу», – пояснив Андрій Балонь. Окрім цього, […]

Відповідне розпорядження голова ОДА Андрій Балонь підписав учора, 30 березня.

Зокрема в документі йдеться про встановлення контрольно-пропускних пунктів на в’їздах і виїздах з міста Кропивницький, а також Долинського та Олександрівського районів.

«На карантинних блок-постах буде проводитись температурний скринінг. У разі необхідності залучатимуться епідбригади, які обстежуватимуть громадян із ознаками коронавірусу», – пояснив Андрій Балонь.

Окрім цього, голова ОДА доручив керівникам робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в містах обласного значення, районах і ОТГ проконтролювати підприємців, які займаються реалізацією продуктів і товарів першої необхідності.

«У магазинах слід регулярно проводити дезінфекцію приміщень, а продукти харчування мають реалізовуватись у фасованому та ізольованому вигляді. Окрім цього, на входах, виходах і в місцях розрахунку необхідно нанести маркування місць перебування відвідувачів задля забезпечення дотримання ними безпечних відстаней, які відповідають санітарним вимогам», – прокоментував Андрій Балонь.

Також у документі зазначено про встановлення інформаційних табличок щодо заборони відпочинку на дитячих і спортивних майданчиках.

«Карантин – це не додаткові канікули для дітей. Зараз потрібно максимально мінімізувати всі контакти, дотримуватись усіх протиепідемічних заходів і берегти власне здоров’я», – резюмував Андрій Балонь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.