На Кіровоградщині судитимуть одного із сільських голів.

На Кіровоградщині судитимуть одного із сільських голів Вільшанського району, який вчинив незаконну порубку дерев, завдавши збитків державі на понад 100 тис грн. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області. За інформацією, голова сільради, без будь-яких дозвільних документів, за допомогою двох місцевих жителів, здійснив незаконну порубку дерев дуба у полезахисній лісовій смузі, що розташована в адміністративно […]

На Кіровоградщині судитимуть одного із сільських голів Вільшанського району, який вчинив незаконну порубку дерев, завдавши збитків державі на понад 100 тис грн. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

За інформацією, голова сільради, без будь-яких дозвільних документів, за допомогою двох місцевих жителів, здійснив незаконну порубку дерев дуба у полезахисній лісовій смузі, що розташована в адміністративно територіальних межах «своєї» сільської ради. Збитки завдані державі у результаті незаконної порубки складають 111 тис грн.

Очільнику сільської ради інкримінується вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 246 (незаконна порубка лісу) та ч.1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

За скоєне голові загрожує покарання у вигляді штрафу або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *