На Кіровоградщині оголошено підозру керівнику сільгосппідприємства за фактом самозахоплення майже 340 га землі.

За процесуального керівництва прокуратури Кіровоградської області оголошено підозру керівнику одного із сільськогосподарських підприємств  Знам’янського району за фактом самозахоплення  земельних  ділянок загальною площею  майже 340 га, які належать до комунальної форми власності. Повідомляє  прокуратура області. Підозру оголошено за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого, ч.2  ст.197-1 (самовільне заняття земельної ділянки) Кримінального кодексу України. За даними слідства, керівник товариства за попередньою змовою […]

За процесуального керівництва прокуратури Кіровоградської області оголошено підозру керівнику одного із сільськогосподарських підприємств  Знам’янського району за фактом самозахоплення  земельних  ділянок загальною площею  майже 340 га, які належать до комунальної форми власності.
Повідомляє  прокуратура області.

Підозру оголошено за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого, ч.2  ст.197-1 (самовільне заняття земельної ділянки) Кримінального кодексу України.

За даними слідства, керівник товариства за попередньою змовою з невстановленими особами, переслідуючи мету власного збагачення  достовірно знаючи про відсутність дозвільних документів на 13 земельних ділянок комунальної форми власності здійснив їх самозахоплення, та використовував їх для обробітку та вирощування сільськогосподарських культур.

Санкцією статті за скоєне передбачено відповідальність у виді обмеження волі на строк від двох до чотирьох років або позбавлення волі на строк до двох років.

У кримінальному провадження триває досудове розслідування, його здійснюють органи поліції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.