На Кіровоградщині на отриманні хабаря затримали працівника Фонду держмайна

Співробітники Управління СБ України в Кіровоградській області викрили і затримали на одержанні неправомірної вигоди головного спеціаліста сектору управління державним майном регіонального відділення Фонду державного майна України. Про це повідомили в пресслужбі Служби безпеки. Оперативники спецслужби встановили, що держслужбовець вимагав від місцевого комерсанта тридцять дві тисячі гривень. У таку суму він оцінив позитивне «вирішення» питання щодо […]

Співробітники Управління СБ України в Кіровоградській області викрили і затримали на одержанні неправомірної вигоди головного спеціаліста сектору управління державним майном регіонального відділення Фонду державного майна України.
Про це повідомили в пресслужбі Служби безпеки.
Оперативники спецслужби встановили, що держслужбовець вимагав від місцевого комерсанта тридцять дві тисячі гривень. У таку суму він оцінив позитивне «вирішення» питання щодо передачі бомбосховища в Олександрії на безоплатне відповідальне зберігання з можливістю його господарського використання.
Правоохоронці затримали фахівця з приватизації відповідно до статті 208 Кримінально процесуального кодексу України на одній із вулиць обласного центру одразу після отримання всієї суми неправомірної вигоди.
У межах відкритого кримінального провадження вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, та обрання міри запобіжного заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.