На Кіровоградщині ліквідують одразу 17 райдержадміністрацій .

У Кіровоградській ОДА розглянули зміни та етапи подальшого впровадження реформи децентралізації. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації. За словами очільниці управління регіонального розвитку ОДА Вікторії Кулікової, нова територіальна організація влади передбачає скорочення кількості сільських, селищних і міських рад, районних рад, а також районних державних адміністрацій. Скорочення відбуватимуться шляхом укрупнення. Відтак безпосередньо на Кіровоградщині ліквідують 17 райдержадміністрацій […]

У Кіровоградській ОДА розглянули зміни та етапи подальшого впровадження реформи децентралізації.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

За словами очільниці управління регіонального розвитку ОДА Вікторії Кулікової, нова територіальна організація влади передбачає скорочення кількості сільських, селищних і міських рад, районних рад, а також районних державних адміністрацій.

Скорочення відбуватимуться шляхом укрупнення. Відтак безпосередньо на Кіровоградщині ліквідують 17 райдержадміністрацій та утворять натомість 4 нові — Голованівську, Новоукраїнську, Кропивницьку та Олександрійську.

Тобто, вже незабаром Кіровоградщина недорахується таких РДА, як Благовіщенська, Бобринецька, Вільшанська, Гайворонська, Добровеличківська, Долинська, Знам“янська, Компаніївська, Маловисківська, Новгородківська, Новомиргородська, Новоархангельська, Олександрівська, Онуфріївська, Петрівська, Світловодська та Устинівська. Загалом в Україні з 465 райдержадміністрацій в 2021 році працюватиме лише 119.

Вікторія Кулікова наголосила, що процес реорганізації РДА проходитиме в правовому полі, тож права працівників не будуть порушені.

Один коментар до “На Кіровоградщині ліквідують одразу 17 райдержадміністрацій .

  1. И как люди будут подновлять документы (на дома, квартиры , паспорта и т.д.) что ещё ваше пое….е правительство придумает . Вы уже уничтожили все что наши деды и прадеды строили , вы не можете не чего , а вот розрушать убивать и ломать мастера , и божьей кары не боитесь , не люди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *