На Кіровоградщині головами половини ОТГ, де були вибори, стануть люди Порошенка.

Партії «Батьківщина» та «Європейська солідарність» («ЄС») лідирують на виборах до об’єднаних територіальних громад на Кіровоградщині. Про це повідомили в обласній організації «Європейської солідарності». За попередніми даними, після підрахунку 100% голосів депутатами стали 13 представників ЄС. Головами ОТГ – троє самовисуванців, яких підтримувала партія. У «Батьківщини» буде 21 депутат. «Слуга народу» матиме 14 депутатів й одного […]

Партії «Батьківщина» та «Європейська солідарність» («ЄС») лідирують на виборах до об’єднаних територіальних громад на Кіровоградщині.

Про це повідомили в обласній організації «Європейської солідарності».

За попередніми даними, після підрахунку 100% голосів депутатами стали 13 представників ЄС. Головами ОТГ – троє самовисуванців, яких підтримувала партія.

У «Батьківщини» буде 21 депутат.

«Слуга народу» матиме 14 депутатів й одного голову, «Голос» – двох депутатів. Ще 39 депутатів – самовисуванці.

У трьох ОТГ будуть перевибори, оскільки не вдалося визначити переможців.

Нагадаємо, 22 грудня вибори відбулися у Долинському районі у Братолюбівській та Гурівській сільських об’єднаних територіальних громадах, у Добровеличківському районі – в Олексіївській сільській ОТГ, у Маловисківському – в Злинській сільській ОТГ, у Новомиргородському районі – у Йосипівській сільській ОТГ і в Новоукраїнському – у Глодоській сільській ОТГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *