Ми захищатимемо свою землю до останньої краплі крові, – Залужний.

Українські війська захищатимуть країну “до останньої краплі крові”, але громадянам необхідно зберігати спокій у питанні щодо загроз нового вторгнення Росії. Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний зазначив, що військові уважно розслідують і аналізують діяльність російських військ поблизу кордону, але підкреслив, що не може публічно ділитися тим, що йому відомо про наміри Росії. Відповідаючи на запитання, чи […]

Українські війська захищатимуть країну “до останньої краплі крові”, але громадянам необхідно зберігати спокій у питанні щодо загроз нового вторгнення Росії.

Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний зазначив, що військові уважно розслідують і аналізують діяльність російських військ поблизу кордону, але підкреслив, що не може публічно ділитися тим, що йому відомо про наміри Росії.

Відповідаючи на запитання, чи зможуть ЗСУ, які налічують близько 260 000 військовослужбовців, протистояти широкомасштабному російському вторгненню, Залужний зазначив: “Ми протидіємо наступу з 2014 року. Звичайно, будемо”.

Він також звернув увагу на те, що українські військові набагато краще оснащені, навчені та підготовлені, ніж вісім років тому.

Головнокомандувач ЗСУ зауважив, що Україні доведеться зіткнутися з будь-якими військовими діями Росії без перспективи того, щоб сили НАТО увійшли, аби воювати разом з Україною. На запитання, чи не розчарований він цим, відповів: “Я, як головнокомандувач, відповідаю за свою країну і за свої Збройні сили зокрема. Я не маю жодних ілюзій і не чекаю подарунку від Бога. Я воював і готував свої Збройні сили”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *