Ми будемо створювати умови для того, щоб у нашій державі панував закон, – Дмитро Разумков.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп висловив сподівання, що останній пленарний тиждень у 2019 році пройде ефективно та продуктивно. Він анонсував проведення двох парламентських слухань цього тижня: «Побудова ефективної системи охорони інтелектуальної власності в Україні» та «Проблеми формування прожиткового мінімуму в Україні». Голова Парламенту також подякував […]

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп висловив сподівання, що останній пленарний тиждень у 2019 році пройде ефективно та продуктивно. Він анонсував проведення двох парламентських слухань цього тижня: «Побудова ефективної системи охорони інтелектуальної власності в Україні» та «Проблеми формування прожиткового мінімуму в Україні».

Голова Парламенту також подякував представникам правоохоронних відомств за прогрес у розслідуванні трагічних подій, пов’язаних із вбивством журналіста Павла Шеремета. «Сподіваюсь, що слідство буде йти швидко, ефективно і неупереджено. Зараз представники деяких відомств займають не дуже конструктивну позицію, говорячи про те, що захищаючи батьківщину, люди можуть отримувати індульгенцію на вбивство. Так у демократичній державі бути не може – перед законом усі мають бути рівні», – підкреслив Дмитро Разумков. 

Він наголосив, що героїзм не може давати жодних преференцій перед застосуванням кримінального законодавства і висловив сподівання, що у цій справі не буде тиску на правоохоронні органи. «Ми будемо створювати умови для того, щоб у нашій державі панували закон і незалежний суд», – зазначив Голова Верховної Ради.

    Дмитро Разумков також зауважив, що минулого тижня українці стали свідками нападу на народного депутата на засіданні аграрного комітету. Він наголосив, що така поведінка є ганебною, і висловив сподівання, що правоохоронні органи дадуть свою оцінку таким діям і доведуть цю справу до кінця.

Окрім того, він закликав народних депутатів під час виступів на пленарному засіданні дотримуватись регламенту. «На жаль, іноді в стінах парламенту бувають маніпуляції. Тому, щоб більше не було розмов про те, що комусь нібито вимкнули мікрофон під час виступу, прошу – вкладайтеся в той час, який відведено регламентом», – зазначив Голова Парламенту.

Дмитро Разумков також наголосив на важливості аналізу ефективності впровадження прийнятих законопроектів і нагадав, що з 2020 року в українському Парламенті починає працювати система планування законодавчої діяльності. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *