МОЗ завершить реформу без масових звільнень і закриття медзакладів, – Степанов.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що міністерство завершить медичну реформу в Україні, уникнувши звільнень і закриття медзакладів. Про це сказав Степанов під час зустрічі з послом Канади в Україні Ларисою Галадзою. “Наше завдання сьогодні – об’єднати потреби пацієнтів, лікарів та ефективне витрачання коштів. І МОЗ над цим зараз активно працює. У мене вистачить сил […]

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що міністерство завершить медичну реформу в Україні, уникнувши звільнень і закриття медзакладів.

Про це сказав Степанов під час зустрічі з послом Канади в Україні Ларисою Галадзою.

“Наше завдання сьогодні – об’єднати потреби пацієнтів, лікарів та ефективне витрачання коштів. І МОЗ над цим зараз активно працює. У мене вистачить сил і політичної волі довести медичну реформу до завершення, уникнувши при цьому масових звільнень і закриття медичних закладів”, – зазначив Степанов.

Зі свого боку, посол запевнила про готовність посилювати співпрацю з Україною у сфері медицини.

“Що стосується реформ, насамперед хочу подякувати за зустріч із моїми колегами з “Великої сімки”. Абсолютно чітко зрозуміло, що в системі відповідних змін потрібно сильне керівництво. Тому мені було особливо приємно почути від вас, що зараз запустилося чимало процесів у медичній галузі, які до цього були заморожені”, – зазначила посол.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.