МОЗ запропонувало малим підприємцями йти працювати в лікарні.

Про це під час онлайн-брифінгу заявила заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак. “Ми, медики, пропонуємо малому бізнесу перетворювати проблеми на нові можливості, як це роками робимо ми в лікарнях і поліклініках – не маючи ресурсу, з жебрацькою зарплатою, – але максимально надаючи якісну медичну допомогу кожному громадянину. Ми просто просимо озирнутися навколо себе і знайти […]

Про це під час онлайн-брифінгу заявила заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак.

“Ми, медики, пропонуємо малому бізнесу перетворювати проблеми на нові можливості, як це роками робимо ми в лікарнях і поліклініках – не маючи ресурсу, з жебрацькою зарплатою, – але максимально надаючи якісну медичну допомогу кожному громадянину. Ми просто просимо озирнутися навколо себе і знайти інші додаткові джерела доходу, де можна заробляти під час карантину, – з дому, онлайн, дистанційно, надаючи дистанційні послуги на винос. Наші лікарні радо нададуть робочі місця – тимчасові робочі місця – всім малим підприємцям, які зараз у вимушеному простої”, – сказала Микичак.

За словами заступниці голови МОЗ, лікарні і центри медичної допомоги потребують “сильних і здорових робочих рук”: економістів, бухгалтерів, санітарів, техніків, працівників пралень і кухні, електриків, водіїв, сторожів, вахтерів, різноробочих.

“Приходьте в лікарні, ми маємо можливість прийняти на роботу кожного”, – підсумувала Микичак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.