МОЗ залучає до боротьби з коронавірусом студентів-медиків старших курсів та інтернів.

Міністерство охорони здоров’я України вирішило залучати до боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19 в країні студентів-медиків старших курсів і інтернів. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. “МОЗ розпочало співпрацю і закликало до співпраці заклади вищої медичної освіти. Ми залучатимемо до роботи з випадками COVID-19 або підозрами на коронавірус студентів-медиків […]

Міністерство охорони здоров’я України вирішило залучати до боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19 в країні студентів-медиків старших курсів і інтернів.
Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

“МОЗ розпочало співпрацю і закликало до співпраці заклади вищої медичної освіти. Ми залучатимемо до роботи з випадками COVID-19 або підозрами на коронавірус студентів-медиків 5-6 курсу та інтернів. Закликаю студентів-медиків сконтактувати з відповідними відповідальними особами у вишах і вийти на допомогу медикам на місця, виконати свою місію”, – сказав він на брифінгу в Києві в неділю.

Ляшко також повідомив, що МОЗ звернулося до Держслужби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Держслужби з питань праці, щоб вони делегували до складу епідбригад фахівців з утворенням епідеміологічного профілю.

“Ми посилили епідбригали фахівцями, які мають відповідну освіту і можуть якісно і ефективно реагувати на поширення захворювання”, – сказав він.

Ляшко знову закликав українців дотримуватися правил карантину.

“Ми просимо ще раз усіх скоротити контакти, менше виходити на вулицю, менше ходити один до одного в гості. Сьогодні самоізоляція – це один з найреальніших способів захисту і найреальніший механізм уникнути ризиків захворіти COVID-19”, – наголосив він.

Один коментар до “МОЗ залучає до боротьби з коронавірусом студентів-медиків старших курсів та інтернів.

  1. Звичайно, але забезпечуйте нас відповідними засобами захисту, а не одноразовими халатами, масками та шапочками, які від вірусу не майже не захищають

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *