МОЗ призначило головного санiтарного лiкаря Кiровоградської областi.

Заступник мiнiстра охорони здоров’я, головний державний санiтарний лiкар України Вiктор Ляшко пiдписав розпорядження про призначення уповноважених на здiйснення повноважень головного державного лiкаря в областях i на транспортi. Про це повiдомляє  Мiнiстерство охорони здоров’я. «Призначити здiйснювати повноваження головного державного санiтарного лiкаря областi щодо епiдемiологiчного нагляду (спостереження), запобiгання виникненню i поширенню iнфекцiйних хвороб людини, локалiзацiї та лiквiдацiї […]

Заступник мiнiстра охорони здоров’я, головний державний санiтарний лiкар України Вiктор Ляшко пiдписав розпорядження про призначення уповноважених на здiйснення повноважень головного державного лiкаря в областях i на транспортi.

Про це повiдомляє  Мiнiстерство охорони здоров’я.

«Призначити здiйснювати повноваження головного державного санiтарного лiкаря областi щодо епiдемiологiчного нагляду (спостереження), запобiгання виникненню i поширенню iнфекцiйних хвороб людини, локалiзацiї та лiквiдацiї їх спалахiв та епiдемiй, крiм заходiв державного нагляду (контролю) та надання документiв дозвiльного характеру», – йдеться у текстi розпорядження МОЗ.

Здiйснювати повноваження головного державного санiтарного лiкаря у Кiровоградськiй областi буде Надiя Оперчук – в.о. директора обласного лабораторного центру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *