МОЗ пропонує підвищити зарплату медикам до 50% з 1 липня, – Степанов.

Міністерство охорони здоров’я завершує розрахунки для того, щоб узгодити підвищення з Міністерством фінансів. Про це під час брифінгу повідомив голова МОЗ Максим Степанов. За його словами, медики мають отримувати справедливу зарплату, а не ту, яку вони отримують зараз. “Саме тому в нас є пропозиція щодо підвищення заробітної плати на рівні до 50%, і щоб ця […]

Міністерство охорони здоров’я завершує розрахунки для того, щоб узгодити підвищення з Міністерством фінансів.

Про це під час брифінгу повідомив голова МОЗ Максим Степанов.

За його словами, медики мають отримувати справедливу зарплату, а не ту, яку вони отримують зараз.

“Саме тому в нас є пропозиція щодо підвищення заробітної плати на рівні до 50%, і щоб ця заробітна плата була підвищена вже з 1 липня. Зрозуміло, що для цього потрібно вносити відповідні зміни до державного бюджету, зараз ми завершуємо розрахунки для того, щоб узгоджувати ці позиції з Міністерством фінансів, виносити це на уряд. І будемо розраховувати на відповідну підтримку”, – розповів він.

Степанов зазначив, що зараз заробітна плата медпрацівника на рівні 6-7 тис. грн, він упевнений, що це несправедливо.

“Такої ситуації немає ніде у світі. І ми в такому стані живемо всі 30 років. Я переконаний, що ми маємо підвищити заробітну плату, зробити професію медпрацівника, медика, лікаря престижною. Ми повинні не забувати, що наші медики масово виїжджають за кордон, ми можемо опинитися в ситуації, що вони всі виїдуть, і матимуть рацію. Тому що не може держава так ставитися до них”, – наголосив глава МОЗ.

2 thoughts on “МОЗ пропонує підвищити зарплату медикам до 50% з 1 липня, – Степанов.

  1. У Європі всеодно лікарі будуть мати більшу оплату, біьше соціального захисту і більше поваги навіть після «підвищення»!!!!

  2. Реформа передбачала 250% від середньої по Україні за липень минулого року…? +50% нічого не міняють, відтік кадрів буде збільшуватися… А те що інтернів позбавляють зарплати, це взагалі не налазить на здорову голову…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *