Мораторій призвів до розкрадання сільгоспземель площею майже в два окуповані Крими.

Мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення призвів до розкрадання земельних територій площею в два окуповані Крими. про це президент заявив під час форуму “Україна 30. Земля”. “Для українців діяв мораторій як у Венесуелі або Північній Кореї. За час мораторію помер майже 1 млн землевласників, а вартість гектара сільськогосподарської землі стала найнижчою у Європі. Колишні парламенти […]

Мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення призвів до розкрадання земельних територій площею в два окуповані Крими.

про це президент заявив під час форуму “Україна 30. Земля”.

“Для українців діяв мораторій як у Венесуелі або Північній Кореї. За час мораторію помер майже 1 млн землевласників, а вартість гектара сільськогосподарської землі стала найнижчою у Європі. Колишні парламенти не змогли не те що провести земельну реформу, а навіть почати обговорення відповідних законів”, – зазначив Зеленський.

“У 2014 році Росія анексувала в нашої держави півострів Крим. За час мораторію деякі бізнесмени й політики вкрали у держави землю, яка дорівнює площі майже двох півостровів Крим. Безумовно, ми зробимо все, щоб повернути і те, і інше”, – додав президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *