Міського голову на Кіровоградщині відсторонили від обов’язків через справу “Світловодськпобуту”.

Міського голову Світловодська Валентина Козярчука відсторонили від виконання обов’язків. Світловодський міськрайонний суд задовольнив клопотання прокуратури. Нагадаємо, міського голову Світловодська підозрюють у спробі заволодіння частиною майна підприємства «Світловодськпобут», шляхом передачі з комунальної власності у приватну. Мова йде про три мільйони вісімсот тисяч гривень. За версією слідства, міський голова брав участь у підробці протоколу загальних зборів учасників, […]

Міського голову Світловодська Валентина Козярчука відсторонили від виконання обов’язків. Світловодський міськрайонний суд задовольнив клопотання прокуратури.

Нагадаємо, міського голову Світловодська підозрюють у спробі заволодіння частиною майна підприємства «Світловодськпобут», шляхом передачі з комунальної власності у приватну.

Мова йде про три мільйони вісімсот тисяч гривень.

За версією слідства, міський голова брав участь у підробці протоколу загальних зборів учасників, під час яких міську раду виключили з переліку учасників та позбавили її зазначеної частки.

Свого часу Кіровоградська ОДА зверталась до правоохоронців відносно бездіяльності світловодської влади у питанні опалювального сезону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *