Мінрегіон презентувал ідею нового поділу Кіровоградщини.

Центр політико-правових реформ презентував пропозиції по кількості районів в областя України після адмінреформи. Круглий стіл на цю тему відбувся в Мінрегіоні. Як пояснив Ігор Коліушко, голова правління Центру політико-правових реформ, протягом вересня-листопада 2019 року у кожній з 24 областей відбулися відповідні обговорення із зацікавленими сторонами. На їх основі підготували пропозиції щодо кількості адмінтеродиниць субрегіонального рівня. […]

Центр політико-правових реформ презентував пропозиції по кількості районів в областя України після адмінреформи.

Круглий стіл на цю тему відбувся в Мінрегіоні.

Як пояснив Ігор Коліушко, голова правління Центру політико-правових реформ, протягом вересня-листопада 2019 року у кожній з 24 областей відбулися відповідні обговорення із зацікавленими сторонами. На їх основі підготували пропозиції щодо кількості адмінтеродиниць субрегіонального рівня.

З назвою майбітніх “одиниць субрегіонального рівня” не визначились.

«Ми сьогодні поки не ведемо мову про те, як має називатися адмінтеродиниця субрегіонального рівня – район, повіт, округ чи ще якось. Ми сьогодні приступаємо до обговорення їх формату. Хоч такі обговорення тривають в країні з початком реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Та поки рано навіть говорити, де і скільки районів буде. Напрацьовані матеріали Центру політико-правових реформ тепер обговоримо у ширшому колі, залучивши, в тому числі, народних депутатів України. Думаю, Мінрегіон найближчим часом створить спеціальну робочу групу, яка займеться цим питанням», – сказав заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.

Передбачається, що Кіровоградська область буде поділана на три райони: Кропивницький, Новоукраїнський та Олександрійський.

Пропозиції такі:

У новий Кропивницький район ввійдуть 23 громади на території нинішніх Кропивницького, Знам’янського, Олександрівського, Новомиргородського, новгородківського, Компаніївського, Долинського, Бобринецького і Устинівського районів, а також Великовисківська і Мар’яівська ОТГ.

У новий Новоукраїнський район війдуть 19 громад на території нинішніх Новоукраїнського, Маловискіського, Добровеличківського, Новоархангельського, Вільшанського, Голованівського, Гайворонського і Благовіщенського районів.

В новий Олександрійський район ввідуть 12 громад на території нинішніх Олександрійського, Світловодського, Петрівського і Онуфріївського районів.

Фінальне обговорення планують провести за круглим столом у парламенті орієнтовно у квітні.

2 thoughts on “Мінрегіон презентувал ідею нового поділу Кіровоградщини.

  1. А що це за слово таке “презентувал”??? А взагалі як не називайте,як не об”єднуйте,а як крали так і будуть та і зараз крадуть…Так і хочеться сказати словами одного відомого байкаря:”А вы, друзья, как ни садитесь,
    Всё в музыканты не годитесь».

  2. Хтось з них хоч один їздив
    По маршруту Новоархангельськ-Добровеличківка-Новоукраїнка.
    Де логіка де Новоукраїнка а де Голованівськ,Благовішенське, Гайворон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *