Міносвіти рекомендує школам і вишам піти в онлайн.

Міносвіти рекомендує школам і вишам піти в онлайн Всіх, окрім школярів молодших класів, рекомендують перевести на дистанційне навчання. За необхідності у школах можна продовжити канікули. Про цеповідомляє  пресслужба Міністерства освіти. Пропонується перевести на дистанційне навчання учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, учнів закладів професійної (професійно-технічного) освіти і студентів закладів професійної предвищої і вищої освіти. “Насамперед […]

Міносвіти рекомендує школам і вишам піти в онлайн

Всіх, окрім школярів молодших класів, рекомендують перевести на дистанційне навчання. За необхідності у школах можна продовжити канікули.

Про цеповідомляє  пресслужба Міністерства освіти.

Пропонується перевести на дистанційне навчання учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, учнів закладів професійної (професійно-технічного) освіти і студентів закладів професійної предвищої і вищої освіти.

“Насамперед ці обмеження слід застосовувати на адміністративно-територіальних одиницях, де перевищено епідемічні пороги захворювання на грип та ГРВІ, а також там, де фіксується значне зростання кількості випадків коронавірусної хвороби”, – підкреслив міністр освіти Сергій Шкарлет.

Також, за його словами, Міносвіти радить продовжити за необхідності канікули у школах.

“Прошу педагогів і батьків із розумінням поставитися до таких заходів. Вони вимушені і мають на меті збереження здоров’я представників педагогічних колективів, членів сімей школярів, особливо тих, хто перебуває в зоні ризику захворювання”, – підкреслив Шкарлет.

Нагадаємо, 15 березня Міністерство охорони здоров’я оновило поділ на карантинні зони.

Згідно з ними, у червоній зоні перебувають чотири області – Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька.

У помаранчевій зоні 11 регіонів – Київ, Вінницька, Донецька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.