Міноборони може здійснити мобілізацію мільйона військовозобов’язаних українців.

Міністерство оборони України орієнтується на необхідність забезпечення 1 млн військових, які боронитимуть державу від російських військ, заявив міністр Олексій Резніков. “На початкових етапах надзвичайно допомогли волонтери, які завдяки мобільності закривали гострі проблемні питання. Розгортання державного механізму – це багато формальностей навіть в умовах війни. І не тільки у воюючій Україні. В підсумку було запущено процеси, […]

Міністерство оборони України орієнтується на необхідність забезпечення 1 млн військових, які боронитимуть державу від російських військ, заявив міністр Олексій Резніков.

“На початкових етапах надзвичайно допомогли волонтери, які завдяки мобільності закривали гострі проблемні питання. Розгортання державного механізму – це багато формальностей навіть в умовах війни. І не тільки у воюючій Україні.

В підсумку було запущено процеси, які забезпечать нарощування оборонного потенціалу України. Це стосується і закупівель, і виробництва необхідного. Ми орієнтуємося на потребу забезпечити 1 млн людей, які долатимуть ворога”, – наголосив очільник Міноборони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.