Міністр юстиції Денис Малюська в костюмі Діда Мороза відзвітував про успіхи і провали Мін’юсту за 2020 рік.

Звітний пост він опублікував у фейсбуці. За словами міністра, Офіс протидії рейдерству “успішно виконує свою функцію щодо недопущення протиправного захоплення об’єктів нерухомості і корпоративних прав”. “Класичне рейдерство практично зникло, однак люди з поганими намірами нікуди не поділися. А тому захоплення активів все ще трапляється, проте в основному так, щоб не потрапити на радари Мін’юсту”, – написав […]

Звітний пост він опублікував у фейсбуці.

За словами міністра, Офіс протидії рейдерству “успішно виконує свою функцію щодо недопущення протиправного захоплення об’єктів нерухомості і корпоративних прав”.

“Класичне рейдерство практично зникло, однак люди з поганими намірами нікуди не поділися. А тому захоплення активів все ще трапляється, проте в основному так, щоб не потрапити на радари Мін’юсту”, – написав Малюська.

Міністр зазначив, що рейдери все частіше стали використовувати підробку документів, яку реєстратори не можуть ідентифікувати, а Мін’юст – довести, залишаючи проблему на рішення судів і правоохоронних органів, і вчинення реєстраційних дій реєстраторами, які перебувають під захистом “забезпечувальних” рішень судів.

“Деякий час популярним був злом реєстрів хакерами, проте з введенням подвійної ідентифікації злами перестали бути привабливими для рейдерів”, – зазначив Малюська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.