Міністерство охорони здоров’я України працює над оптимізацією екстренної медичної допомоги.

Наразі відпрацьовано оптимальні алгоритми надання ЕМД. Усі виклики ЕМД поділено на категорії: Категорія 1. У випадках, що відносяться до категорії «критичних» (ознаки клінічної смерті, обструкція дихальних шляхів, політравма) прибуття ЕМД становить до 10 хв. Категорія 2. У категорії «екстрених» викликів (потенційно серйозні стани) передбачається, що прибуття бригади ЕМД відбудеться протягом 20 хв. Категорія З. «Неекстрені» […]

Наразі відпрацьовано оптимальні алгоритми надання ЕМД.
Усі виклики ЕМД поділено на категорії:
Категорія 1. У випадках, що відносяться до категорії «критичних» (ознаки клінічної смерті, обструкція дихальних шляхів, політравма) прибуття ЕМД становить до 10 хв.
Категорія 2. У категорії «екстрених» викликів (потенційно серйозні стани) передбачається, що прибуття бригади ЕМД відбудеться протягом 20 хв.
Категорія З. «Неекстрені» виклики (показники смертності низькі або нульові) направляються до відповідного ЗОЗ, що надає первинну медичну допомогу, а у разі відсутності такої можливості, диспетчер напрямку направлятиме до пацієнта бригаду ЕМД, що не виконує «критичні» або «екстрені» виклики.
Категорія 4. «Непрофільні» випадки. Реагування відбувається без виїзду бригади ЕМД, пацієнт отримує консультацію за телефоном або його буде скеровано для надання медичної допомоги сімейним лікарем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.