Міністерство оборони США розкрило подробиці про новий пакет допомоги для посилення безпеки України (USAI).

Про це інформує  РБК-Україна. “Пакет USAI включає можливості для підвищення летальності, управління, а також ситуативну обізнаність українських військ за рахунок забезпечення артилерійських радарів, безпілотних повітряних комплексів, захищених засобів зв’язку, засобів електронної війни та військово-медичної евакуації, а також підготовки та навчання обладнання для підвищення експлуатаційної безпеки та спроможності баз ВПС України”, – йдеться в повідомленні. Ця допомога […]

Про це інформує  РБК-Україна.

“Пакет USAI включає можливості для підвищення летальності, управління, а також ситуативну обізнаність українських військ за рахунок забезпечення артилерійських радарів, безпілотних повітряних комплексів, захищених засобів зв’язку, засобів електронної війни та військово-медичної евакуації, а також підготовки та навчання обладнання для підвищення експлуатаційної безпеки та спроможності баз ВПС України”, – йдеться в повідомленні.

Ця допомога доповнює пакет USAI на суму 125 мільйонів доларів, наданого 1 березня 2021 року, який включав озброєні патрульні катери Mark VI, контр-артилерійські радари, тактичне обладнання, підтримку можливостей супутникових знімків та аналізу та обладнання для військової медичної допомоги та процедур бойової евакуації .

У Пентагоні також закликали Україну продовжувати проводити реформи в сфері оборони.

Зазначається, що з 2014 року Сполучені Штати виділили Україні допомогу в області безпеки на суму понад 2,5 мільярда доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.