Міхеілу Саакашвілі було завдано тілесні ушкодження при переведенні до лікарні при в’язниці №18.

Експрезиденту Грузії Міхеілу Саакашвілі було завдано тілесні ушкодження при переведенні до лікарні при в’язниці №18 у м. Глдані. Про це у фейсбуці пише уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. “Зі слів Омбудсмана Грузії, через супротив поміщенню у заклад Міхеілу Саакашвілі було завдано тілесні ушкодження співробітниками Спеціальної пенітенціарної служби Грузії. Ув’язнені в установі № 18 застосовують […]

Експрезиденту Грузії Міхеілу Саакашвілі було завдано тілесні ушкодження при переведенні до лікарні при в’язниці №18 у м. Глдані.

Про це у фейсбуці пише уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

“Зі слів Омбудсмана Грузії, через супротив поміщенню у заклад Міхеілу Саакашвілі було завдано тілесні ушкодження співробітниками Спеціальної пенітенціарної служби Грузії. Ув’язнені в установі № 18 застосовують словесну агресію та погрозливі вигуки на адресу Міхеіла, які чутно в його камері”, – написала вона.

Вона підкреслює, що Саакашвілі голодує вже 40 днів, а з 6 листопада не приймає ліки, вітаміни й підтримуючі препарати. Лікарня при в’язниці №18 у м. Глдані, не відповідає рекомендаціям консиліуму лікарів – там нема необхідного медичного обладнання.

“Дії грузинської влади та перебування Міхеіла Саакашвілі в таких умовах є порушенням статтей 2 та 3 Конвенції про захист прав людини та основних свобод та статті 1 Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання”, – підкреслила омбудсман.

Денісова закликала іноземні дежрави та міжнародні правозахисні організації відреагувати на такі дії влади Грузії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.