Мер Слов’янська Лях: Місто стало прифронтовим, війська РФ за 7-10 кілометрів.

За його словами, лінія фронту біля міста не змінюється тривалий час. “Місто з перших днів початку військових дій допомогає і цей процес нескінченний. Кожного дня прилітає. Наприклад, якщо брати вчора, то 40 будинків зруйновано. Дев’ятиповерховий будинок частково зруйнований. Завжди жаль людських життів, тому завжди закликаю людей евакуюватися”, – додав Лях. “Якщо брати в напрямку Лимана […]

За його словами, лінія фронту біля міста не змінюється тривалий час.

“Місто з перших днів початку військових дій допомогає і цей процес нескінченний. Кожного дня прилітає. Наприклад, якщо брати вчора, то 40 будинків зруйновано. Дев’ятиповерховий будинок частково зруйнований. Завжди жаль людських життів, тому завжди закликаю людей евакуюватися”, – додав Лях.

“Якщо брати в напрямку Лимана до Райгородка – це 7-10 км, якщо брати в напрямку Ізюма, Долини – це 30 км. Якщо напрямок Святогірська – це до 20 км. Артилерія вже б’є по місту – така можливість у ворога є. Можливо, він буде компенсувати відсутність наступальних дій обстрілами міста, мирного населення. Але де буде головний удар, мені важко сказати”, – підсумував мер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.