Максим Степанов закликав нардепів не підтримувати проєкт Держбюджету-2021 з недофінансуванням медсистеми і збільшити бюджет на медичну сферу.

Міністр охорони здоров’я Про це Степанов заявив під час онлайн-брифінгу. “Уже сьогодні ми зрозуміємо, чи в пріоритеті для народних обранців наше з вами здоров’я і чи цінується праця медичних працівників. За останній рік ми багато чули слів подяки медичним працівникам за ту боротьбу, яку вони ведуть кожен день за наші життя. І мені дуже цікаво, […]

Міністр охорони здоров’я
Про це Степанов заявив під час онлайн-брифінгу.

“Уже сьогодні ми зрозуміємо, чи в пріоритеті для народних обранців наше з вами здоров’я і чи цінується праця медичних працівників. За останній рік ми багато чули слів подяки медичним працівникам за ту боротьбу, яку вони ведуть кожен день за наші життя. І мені дуже цікаво, як ці слова відіб’ються на конкретних справах”, – підкреслив глава МОЗ.

Крім того, міністр звернувся до нардепів і закликав “позбутися інфантильності”.

“Звертаюся до народних депутатів: позбудьтеся нарешті своєї інфантильності. Досить вже думати: “А може, обійдеться?”. Цього разу не обійдеться. Необхідно зрозуміти реальність і можливі наслідки при прийнятті таких цифр фінансування медицини. Медична система України – і це не якісь страшилки від мене – під загрозою існування”, – зазначив Степанов.

За словами міністра, середня зарплата лікаря становить 9 тис. грн, зарплата середнього медперсоналу – 7 тис. грн, а зарплата молодшого медперсоналу – 5 тис. грн.

Саме це, підкреслив міністр, і є причиною, з якої лікарі з України прагнуть виїхати працювати за кордон, оскільки там зарплати в десятки разів більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.