​​Макрон і Шольц не почули, що Путін готовий припинити війну.

​​ У телефонній розмові з президентом Франції Еммануелем Макроном та канцлером Німеччини Олафом Шольцем президент Росії Володимир Путін, схоже, не виявив наміру припиняти війну проти України. Канцлер Шольц і президент Макрон закликали припинити окупацію Маріуполя, де ситуація стала “нестерпною для людей” після того, як росіяни відключили електрику та воду. Путін, як і раніше, звинувачує у […]

​​

У телефонній розмові з президентом Франції Еммануелем Макроном та канцлером Німеччини Олафом Шольцем президент Росії Володимир Путін, схоже, не виявив наміру припиняти війну проти України.

Канцлер Шольц і президент Макрон закликали припинити окупацію Маріуполя, де ситуація стала “нестерпною для людей” після того, як росіяни відключили електрику та воду.

Путін, як і раніше, звинувачує у конфлікті Україну, повідомляють з Єлисейського палацу. Канцлер Шольц і президент Макрон також запитали про зниклого безвісти мера Мелітополя. Український уряд побоюється, що його могли викрасти російські солдати. Путін пообіцяв розібратися у цьому питанні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.